українська російська англійська
Київським спеціалізованим мистецьким закладам освіти забезпечать належні умови для здійснення навчального процесу
06.10.2016 | 09:11
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Уряд 5 жовтня прийняв розпорядження  «Про перерозподіл деяких  видатків державного бюджету, передбачених у 2016 році Міністерству культури», що надасть можливість  Київській середній спеціалізованій музичній школі-інтернат імені М. В. Лисенка і Державній художній середній школі імені Т. Г. Шевченка здійснити видатки на оплату послуг з теплопостачання до кінця поточного року, своєчасно розпочати  опалювальний  сезон та забезпечить належні  умови для здійснення навчального процесу.

Київська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені М. В. Лисенка та Державна художня середня школа імені Т. Г. Шевченка  є одними з провідних навчальних мистецьких закладів України, а також всього Східноєвропейського регіону у галузі підготовки музикантів-виконавців концертного профілю високої кваліфікації та обдарованої молоді в галузі образотворчого мистецтва.

З настанням опалювального періоду, виникає загроза непідключення шкіл до гарячої води та теплопостачання, що може призвести до зриву навчального процесу. Прийняття розпорядження надасть можливість  згаданим мистецьким закладам здійснити видатки на оплату комунальних послуг до кінця року.

 

 

версія для друку