українська російська англійська
Міністр культури представив колективу Національного народного хору України імені Г. Г. Верьовки новопризначеного генерального директора - художнього керівника - Зеновія Корінця
06.10.2016 | 09:21
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

5 жовтня у приміщенні Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки Міністр культури України Євген Нищук представив  легендарному колективу новопризначеного генерального директора – художнього керівника Зеновія Корінця.

 «Справа всього життя Анатолія  Авдієвського отримала гідного продовжувача  в особі Зиновія Михайловича. Дуже важливо підтримати старі традиції з новою енергією, з новою силою, з новими ідеями, але для цього потрібно мати усвідомлення балансу, золотої середини. Коли ти знаєш скільки зроблено колективом для того, що він  зараз має, як він досягав цього – тоді можна привносити щось своє», - сказав Євген Нищук, представляючи нового керівника Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки.

«Я думаю, що з новим сумлінням, з новими ідеями буде підтримуватися традиція хорового, музичного, танцювального і театрального мистецтва. І ми разом будемо долати усі перепони – боротися за те, щоб українська традиція та культура  жила  і процвітала!» - зазначив Міністр.

Зеновій Корінець щиро подякував за  високу довіру та виказав сподівання на  дієву співпрацю з Міністерством культури.

«Певні процеси в роботі залежать не тільки від мене, але я певен, що разом ми здолаємо всі перешкоди і Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г. Г. Верьовки буде прославляти українську культуру та традиції у всьому світі!» - сказав він.

Нагадаємо, що за результатами засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду генерального директора – художнього керівника Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки, яке відбулося 12 вересня 2016,  переможцем було визначено Корінця Зеновія Михайловича.

Зеновій Корінець - заслужений діяч культури України, народний артист України, професор НПУ ім. М. Драгоманова. З 2001 року, за запрошенням художнього керівника Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки Анатолія Авдієвського,  Зеновій Корінець обіймав посаду головного режисера-диригента Національного хору. За контрактом 3 жовтня 2016 року терміном на 5 років Зеновій Корінець призначений на посаду генерального директора - художнього керівника Національного заслуженого академічного українського  народного хору  України  імені Г.Г.Верьовки.

 

версія для друку