українська російська англійська
Роман Насіров: Співробітництво з США - це застосування успішного світового досвіду
06.10.2016 | 12:13
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Співробітництво з американськими партнерами дає нові можливості для покращення роботи фіскальної служби завдяки застосуванню в Україні найкращого світового досвіду. Про це зазначив  Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров під час зустрічі з керівництвом Митної та прикордонної служби США.

«Наші зусилля спрямовані на зміцнення двосторонньої співпраці у правоохоронній сфері та боротьбі з контрабандою», - наголосив очільник відомства.

Він зазначив, що результатом роботи ДФС є підписання Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про взаємну допомогу між митними адміністраціями, яка створює можливості для обміну інформацією про перевірку законності зарубіжних операцій і виявлення порушень митного законодавства.

Крім того, співробітництво з США відбувається і за іншими напрямами.

«Наприклад, фахівці з США допомагають у розвитку системи управління ризиками. Наразі триває активна робота над створенням в Україні аналогів підрозділів з протидії тероризму та контрабандній діяльності (ATCET), які функціонують у Митній та прикордонній службі США.

Допомога США надається і в рамках Програми з питань експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS). За підтримки США в рамках митних органів України був створений підрозділ контролю за переміщенням товарів військового призначення та подвійного використання (на даному етапі – сектор в рамках Департаменту митного контролю)», - повідомив Роман Насіров.

За його словами, у перспективі напрями співпраці між країнами повинні бути розширені.

«Ми пропонуємо розширити двосторонню взаємодію у таких сферах, як організація митного контролю, правоохоронна діяльність, митно-тарифне регулювання, а також налагодити співробітництво між навчальними закладами та державними установами за напрямами здійснення державної митної справи, порушення митних правил, проявів тероризму та експортного контролю», - зазначив Роман Насіров.

версія для друку