українська російська англійська
Україна працює над вдосконаленням національного авіаційного законодавства, - Володимир Кістіон
06.10.2016 | 13:25
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ

В українському Уряді і відповідних органах виконавчої влади проводиться робота з приведення національного законодавства у відповідність до міжнародних стандартів. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон під час відкриття міжнародного авіаційного форуму «Аероконгрес-2016».

Він зауважив, що підписання Угоди про спільний авіаційний простір з європейськими країнами відкладається в силу певних проблем всередині ЄС. Проте, за словами Віце-прем’єр-міністра, в Україні вже зараз проводиться робота з вдосконалення національного законодавства у авіаційній сфері.

«Ми як держава не стоїмо на місці, використовуючи цей час і працюючи над вдосконаленням українського авіаційного законодавства, приведенням його до тих європейських норм, які діють на даний час», – заявив Володимир Кістіон.

Він також привітав присутніх на форумі Генерального директора  Міжнародної Ради Аеропортів Європи Олів’є Янковеца та експерта Єврокомісії Жерара Бореля. Володимир Кістіон зауважив, що для українських фахівців буде дуже цінним досвід європейських колег і їхня підтримка у впровадженні міжнародних норм та стандартів.

Віце-прем’єр-міністр закцентував увагу і на тому, що, незважаючи на затримку із підписанням Угоди про САП, Україна підписує двосторонні договори з окремими європейськими державами з метою зняття обмежень на кількість авіарейсів.

версія для друку