українська російська англійська
Голова Уряду: Створення робочих місць та національного інноваційного продукту дасть можливість отримувати кошти на поліпшення якості життя громадян
06.10.2016 | 13:48
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Відродження і розвиток національної промисловості та економіки дасть можливість акумулювати кошти для збільшення соціальних стандартів. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на пленарному засіданні Верховної Ради України у четвер.

"Тільки створення робочих місць, тільки створення національного інноваційного продукту з доданою вартістю дасть можливість отримувати кошти в бюджет і реінвестувати їх в якість життя людини. Нам потрібно, щоб ці зміни були швидкі. Для того нам потрібна підтримка Парламенту", - заявив Володимир Гройсман.

У цьому контексті Прем'єр-міністр закликав політичних лідерів не займатися шаленим популізмом, зокрема під час виступів з трибуни Верховної Ради.

"6 млрд сьогодні розподілити на підтримку пенсій - це можливо зробити. Але наступного року 6 млрд на 12 міс - вам треба знайти 72 млрд грн. Їх можливо знайти тільки від єдиного - від відродження і розвитку національної промисловості, від відродження і розвитку національної економіки", - зауважив він.

"Наше завдання - створити таку систему, яка би дала можливість економічного відродження", - підкреслив Прем'єр-міністр.

Уряд відкритий до розвитку економіки, підвищення заробітних плат і мінімальних соціальних стандартів є одним з його пріоритетів, зауважив Володимир Гройсман. З 1 грудня соціальні стандарти зростуть на 10%. Такий показник є недостатнім, але це те зростання, яке можливо зробити, не ввівши державу в інфляційну прірву та економічне падіння, наголосив Прем'єр-міністр.

Володимир Гройсман повідомив, що цього місяця в Уряді буде створений Національний комітет відродження промисловості.

"В поєднанні з роботою народних депутатів, з реальним сектором, промисловцями, підприємцями ми зможемо знайти рішення на рівні держави, які потрібні для розвитку національної промисловості, національної економіки і створення робочих місць", - зазначив він.

Голова Уряду подякував Верховній Раді за ухвалення на пленарному засіданні у вівторок рішень зокрема щодо технологічних парків, що дозволить відроджувати національну промисловість.

Також коментуючи питання щодо роботи "Виробничого об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова", Володимир Гройсман висловився за невідкладний розгляд цього питання для знаходження "системних рішень, як відновити роботу підприємства, щоб воно не генерувало борги".

версія для друку