українська російська англійська
Степан Кубів та Виконавчий секретар Комітету ООН Крістіан Бак обговорили співпрацю щодо розвитку економіки України
06.10.2016 | 14:46
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів та  Виконавчий секретар Європейської економічної комісії (ЄЕК) ООН Крістіан Бак під час зустрічі у Києві 5 жовтня  приділили значну увагу підвищенню ефективності взаємодії України з ЄЕК ООН щодо макроекономічної стабілізації та розвитку економіки України.

Перший віце-прем’єр-міністр поінформував про макроекономічну ситуацію в Україні, зазначив, що Уряд продовжує впровадження розпочатих системних реформ в Україні.

“Реформи, які проводить Уряд Володимира Гройсмана, спрямовані передусім на реальні зміни у житті та підвищення добробуту людей”, - відзначив Степан Кубів.

Він подякував Європейській економічній комісії ООН за підтримку України на шляху сталого розвитку для розбудови заможної, демократичної та сильної України.

“Уряд приділяє значну увагу ефективній і своєчасній реалізації Цілей Сталого Розвитку на національному рівні. Йдеться, насамперед, про сприяння покроковому всеохоплюючому та сталому економічному зростанню, продуктивній зайнятості та гідним умовам праці для громадян”, - наголосив Степан Кубів.

Степан Кубів також нагадав про важливість підтримки ЄЕК ООН у законній протидії Російській Федерації у її спробах включити Кримський півострів та місто Севастополь як складової частини РФ до статистичної інформації, розміщеної на веб-ресурсах міжнародних організацій.

У свою чергу Крістіан Бак відзначив важливість спрощення процедур торгівлі та впровадження єдиного вікна на українській митниці.

“Це буде особливо важливим досягненням на шляху до європейської інтеграції України”, - наголосив Крістіан Бак.

Крістіан Бак нагадав, що за підтримки ЄЕК ООН проводяться регулярні міжнародні семінари зі спрощення процедур міжнародної торгівлі і гармонізації та закликав Україну активно долучатися до участі у них.

“Це буде гарна можливість для розвитку державно-приватного партнерства з метою відновлення економічного зростання України. ЄЕК ООН готові надавати підтримку щодо запровадження стандартів та розробленні законодавства для впровадження державного-приватного партнерства”, - зауважив Крістіан Бак.

Сторони відзначили важливість подальшої співпраці між Україною та ЄЕК ООН для розширення можливостей торгівлі та створення робочих місць в Україні.

 

версія для друку