українська російська англійська
Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов взяв участь у Бухарестському форумі
06.10.2016 | 18:14
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

6 жовтня заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов взяв участь у форумі, який проводився у столиці Румунії Бухаресті під патронатом Румунського інституту Аспена.

У форумі взяли участь понад 300 учасників з числа політиків, експертів, дипломатів та журналістів. Захід відкрили директор Румунського інституту Аспена, колишній міністр закордонних справ країни Мірча Джоане та Прем’єр-міністр Румунії Дачіан Чолош.

Виступаючи перед широким колом експертів, Ігор Долгов розповів про воєнно-політичну ситуацію в Україні. Він зазначив, що події, спровоковані РФ на Донбасі, є не лише загрозою для України, але й викликом європейській та світовій безпеці, військова агресія РФ на Сході України є найбільшою загрозою світовому порядку з часів «холодної війни».

Відповідаючи на запитання, він наголосив на великому практичному внеску, який завжди робила Україна у забезпечення загальносвітової, євроатлантичної та європейської безпеки. Він підкреслив, що в цей важкий для України момент вона має всі підстави розраховувати на відповідні кроки своїх партнерів.

У своєму виступі Ігор Долгов також анонсував візит Міністра національної оборони Румунії в Україну 11 жовтня 2016 р.

Окрім цього, під час форуму заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції дав інтерв’ю провідному румунському телеканалу DIGI 24HD та національній прес-агенції Agerpres. Він відповів на чисельні запитання румунських ЗМІ в Посольстві України у Румунії.

версія для друку