українська російська англійська
Степан Полторак та Петер Хултквіст наголосили на меті консолідації зусиль у забезпеченні миру та безпеки як в Європі, так і у всьому світі
06.10.2016 | 19:01
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

6 жовтня у Стокгольмі генерал армії України Степан Полторак та пан Петер Хултквіст зробили Спільну заяву Міністра оборони України та Міністра оборони Королівства Швеція за підсумками спільної зустрічі з питань розвитку співробітництва в оборонній сфері.

«Ми наголошуємо на своїй твердій позиції щодо забезпечення територіальної цілісності України та заявляємо, що окупація частини території України є найбільшим викликом для безпеки  Європи і вимагає солідарності міжнародного співтовариства.

Ми підтверджуємо відданість Швеції та України фундаментальним принципам міжнародного права, поваги до суверенітету і територіальної цілісності держав та непорушності їх кордонів», – йдеться у заяві.

Під час прес-конференції керівники оборонних відомств України та Королівства Швеція наголосили на готовності до подальшого поглиблення взаємодії в оборонній сфері в дво- та багатосторонньому форматах на засадах стратегічного партнерства з метою консолідації зусиль у забезпеченні миру та безпеки як в Європі, так і у всьому світі.

Генерал армії України Степан Полторак та пан Петер Хултквіст також про продовження діалогу в оборонній сфері на рівні глав оборонних відомств Швеції та України у 2017 році.

версія для друку