українська російська англійська
Відбулася зустріч Віце-прем'єр-міністра Володимира Кістіона і Генерального директора Міжнародної ради аеропортів Європи Олів'є Янковєца
06.10.2016 | 19:50
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

6 жовтня відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона і Генерального директора Міжнародної ради аеропортів Європи Олів’є Янковєцем.

Під час зустрічі обговорювалися перспективи підписання Угоди про спільний авіаційний простір між ЄС та Україною, а також можливість використання європейського досвіду в процесі імплементації міжнародних норм в українське авіаційне законодавство.

Володимир Кістіон зазначив, що Україна високо цінує готовність МРАЄ прикладати зусилля для прискорення підписання Угоди про САП. Він також зазначив, що для України важливо підписання цієї Угоди, оскільки воно відкриє нові перспективи для розвитку авіаційної галузі.

«Сподіваюся, що найближчим часом непорозуміння всередині Європейського союзу будуть вирішені, і Угода про створення Спільного авіаційного простору буде підписана. Ми розуміємо перспективи для нашої держави. Це буде зовсім інший рівень роботи авіаційної галузі», - зауважив Володимир Кістіон.

Олів’є Янковєц повідомив про готовність МРАЄ надавати експертну допомогу українській стороні в контексті вдосконалення українського авіаційного законодавства, приведення його у відповідність до міжнародних стандартів.

Володимир Кістіон задекларував готовність до співпраці у цьому напрямку.

«Нам потрібен досвід, який ви маєте. Ми однозначно вивчимо цей досвід і намагатимемося втілити кращі напрацювання. Розраховуємо на вашу підтримку, допомогу у досягненні тих завдань, які ми ставимо перед собою», - наголосив Володимир Кістіон.

 

версія для друку