українська російська англійська
За дев'ять місяців 2016 року Держфінінспекція у Вінницькій області забезпечила відшкодування втрат майже на 17 млн грн
07.10.2016 | 09:48
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області протягом січня – вересня 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 16,9 млн грн.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 24 досудові розслідування та вручили 2 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 53 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

Майже 6 млн грн економічного ефекту вдалося досягти від впровадження керівниками підприємств та установ пропозицій, які надала інспекція за результатами проведених державних фінансових аудитів.

За порушення фінансово-бюджетної дисципліни 182 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 56 – до дисциплінарної та матеріальної, у тому числі 6 осіб звільнено з посад.

Окрім того, з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 18,6 млн грн.

 

версія для друку