українська російська англійська
Будівництво є індикатором розвитку економіки будь-якої країни, - В'ячеслав Негода
07.10.2016 | 10:04
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Індикатори розвитку будівництва за останній рік показують, що галузь починає розвиватися. Будівництво є ознакою розвитку економіки будь-якої країни. Про це сказав Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода під час відкриття Міжнародного експофоруму «Будівництво. Архітектура. Нерухомість 2016».

За його словами, архітектура і містобудування - це обличчя нашого будівництва. «Я сподіваюся, що на форумі творчі досягнення майстрів знайдуть свою оцінку та нові замовлення у сфері будівництва»,- підсумував В’ячеслав Негода.

 

Довідково

Міжнародний ЕкспоФорум «Будівництво. Архітектура. Нерухомість» включає в себе спеціалізовані експозиції - «Comfort House», «Будівництво та архітектура», «Дерев'яний дім» та «ENERGY & ECO TECHNOLOGY».

Унікальний B2B захід, «Будівництво та архітектура» представить новітні тенденції у сфері архітектурного планування, капітального будівництва, познайомить з передовими технологіями та новими матеріалами. Будівельні конструкції, покрівельні матеріали, фасади, віконні та дверні системи, а також кераміка і сантехніка.

Місія Comfort House - впровадження енергоефективних та екологічно безпечних технологій і матеріалів у приватному будівництві. Перехід на європейські стандарти у проектуванні та експлуатації будинку, нові комунальні тарифи роблять все більш актуальними питання енергозбереження, альтернативних джерел енергетики, системи автоматизації та безпеки, а також системи інтелектуального управління Smart House. Екологічно безпечні матеріали і технології ЕКО-будівництва, енергозберігаючі технології, системи опалення, вентиляції та охолодження, готові інтер'єрні рішення - все, необхідне для створення комфортного проживання в сучасному будинку, буде представлено на експозиції Comfort House.

«Дерев'яний дім» збере під своїм дахом кращих виробників і постачальників колод, бруса, дощок, засобів захисту деревини. Тут можна буде ознайомитися з новим деревообробним обладнанням, печами і камінами, покрівельними технологіями для дерев'яного домобудівництва, і, звичайно, вибрати собі вподобаний проект майбутнього будинку. Екологічність дерев'яного будинку, особлива атмосфера тепла і затишку, а також швидкість будівництва і зручність в експлуатації роблять його фаворитом приватного будівництва у найближчій перспективі.

 

версія для друку