українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив провести службову перевірку відносно керівника ДП "Укрхімтрансаміак"
07.10.2016 | 11:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив провести службову перевірку відносно керівника ДП "Укрхімтрансаміак" та відсторонити його на цей час від виконання службових обов'язків. Про це Володимир Гройсман заявив під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України у п'ятницю.

Звертаючись до народного депутата Сергія Мельничука, який вказав на зловживання керівника стратегічного державного підприємства "Укрхімтрансаміак", Прем’єр-міністр заявив: "Я думаю, що було би абсолютно справедливо на момент у тому числі проведення конкурсу провести службову перевірку фактів, які виклали сьогодні народні депутати. Тому я доручаю Першому віце-прем'єр-міністру - Міністру економіки [економічного розвитку і торгівлі України] внести пропозиції Уряду про відсторонення від займаної посади тієї людини, про яку ви сьогодні казали, на час проведення службової перевірки".

Голова Уряду зазначив, що незабаром відбудеться конкурсне заміщення посади керівника підприємства, що дасть можливість публічно обрати його якісний менеджмент.

 

 

версія для друку