українська російська англійська
Уряд працює над формуванням стратегії розвитку космічної галузі, - Володимир Гройсман
07.10.2016 | 12:47
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна має потенціал щодо розвитку космічної галузі, і Уряд працює над формуванням довгострокової стратегії її розвитку. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України у п'ятницю.

"Кадрова політика - одна справа, а інша справа - формування стратегії розвитку космічної галузі. Зараз ми працюємо над тим, щоби сформувати перспективу на роки вперед - космічна галузь не може розвиватися за один-два місяці, або рік - для того, щоби чітко розуміти, що ми інвестуємо в космічну галузь, і що ми будемо мати на виході", - заявив Володимир Гройсман.

За його словами, Україна має достатньо високий потенціал щодо розвитку космічної галузі, який у попередні роки часто умисно не використовувався.

"Як і обороноздатність нашої країни, як і космічна галузь, так і інші високотехнологічні виробництва просто знищувалися, і знищувалися зсередини самої системи. У тому числі у цьому були зацікавлені ті, хто хотів послабити Україну", - зауважив він.

Володимир Гройсман зазначив, що зважаючи на жахливий стан, в якому знаходиться космічна галузь країни, потрібно було приймати кадрові рішення, що і було зроблено Урядом.

 

 

версія для друку