українська російська англійська
Юрій Стець провів зустріч з послами в Україні Великобританії, Естонії, Латвії, Литви
07.10.2016 | 13:17
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

6 жовтня 2016 року Міністр інформаційної політики України Юрій Стець провів зустріч з Надзвичайними та Повноважними Послами в Україні: Великої Британії Джудіт Гоф, Естонської Республіки Гертом Антсу, Латвійської Республіки Юрісом Пойкансом, Литовської Республіки Марюсом Януконісом.

Юрій Стець доповів про пріоритетні напрями роботи відомства та про порушення прав з боку РФ українських громадян, зокрема журналістів, навівши приклад нещодавно затриманого та ув'язненого Романа Сущенка.

«Звільнення українського журналіста є важливим не тільки для української влади, а й для всього цивілізаційного світу», - заявив він.

Міністр також додав, що максимальний дипломатичний тиск допоможе хоч якимось чином виправити подібні ситуації.

Глави місій країн Балтії і Великобританії заявили про готовність підтримувати Україну в розвитку інформаційної сфери.

Посол Латвії Юріс Пойканс зазначив: «Ми сьогодні тут, тому що готові обмінятися думками, знайти шляхи співпраці в напрямку розвитку інформаційної сфери. Ми готові підтримати санкції проти РФ, якщо не буде прогресу в реалізації Мінських угод. Необхідно зупинити кровопролиття на Сході України».

Гості висловили готовність співпрацювати з Міністерством інформаційної політики України за виділеними ключовими пріоритетами.

Сторони домовилися про оперативний взаємообмін інформаційними ресурсами країн.

Зустріч відбулася за ініціативи делегації балтійсько-північних країн і Великобританії.

 

версія для друку