українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Створення індустріальних парків та експортно-кредитних агентств сприятиме залученню інвесторів та підтримці українських виробників
07.10.2016 | 14:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Запровадження в Україні механізмів індустріальних парків, міжнародного арбітражу та експортно-кредитних агентств сприятиме збільшенню інвестування в українську економіку та дасть можливість підтримувати вітчизняного виробника та експорт. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України у п'ятницю.

"Я абсолютно повністю підтримую ідею створення індустріальних парків. Я би хотів, щоби уся Україна була індустріальним парком, але треба рухатися покроково. Перше, що ми маємо зробити - це насправді створити індустріальні парки, які будуть мати привабливі умови для залучення інвестицій порівняно з нашими сусідами, з тими країнами, які дають сьогодні такі можливості", - заявив Голова Уряду.

Володимир Гройсман також позитивно відзначив ідею щодо запровадження на території індустріальних парків міжнародного арбітражу. За його словами, це "нормальний крок, який може додати впевненості до бізнесу інвестувати в економіку". Уряд вважає правильною цю позицію та буде її підтримувати, заявив Прем’єр-міністр.

"Єдине, що від нас потрібно, - створити такі умови, де буде високотехнологічне обладнання, де будуть створені робочі місця, реально сплачуватися достойні заробітні плани і вироблятися конкурентний продукт. Ми будемо у це інвестувати усі наші зусилля", - заявив він.

Говорячи про міжнародну торгівлю, Володимир Гройсман зазначив, що Україна має невикористані резерви у цьому напрямку, проблеми щодо виходу на інші ринки, невикористані можливості присутності українських товарів на міжнародних ринках.

У зв'язку з цим потрібне створення таких механізмів, як експортно-кредитні агентства, що дають можливість підтримувати виробників і підсилювати експорт продукції.

У цьому контексті Голова Уряду зауважив, що подібні рішення потрібно приймати якісно і швидко, і найголовніше - втілювати їх у життя.

"Тільки через зростання національної економіки ми можемо побудувати якісні умови життя для українців. Все інше - через друкарський станок - не працює. Це робили до нас усі. Усі хотіли бути гарними тільки сьогодні і тільки зараз, і чомусь усі працювали під якісь вибори. Нам потрібно працювати не під вибори, а працювати на українського громадянина і робити це постійно", - підкреслив Прем’єр-міністр.

Володимир Гройсман також нагадав, що Уряд незабаром запускає роботу Офісу супроводження інвестицій та Національного комітету відродження промисловості і запросив народних депутатів долучатися до роботи інституцій.

"Хочу закликати усіх працювати як єдина команда, як збірна України на чемпіонаті економічного розвитку, і перемагати", - підкреслив Володимир Гройсман.

 

 

версія для друку