українська російська англійська
Володимир Гройсман: В Україні є достатньо технологій, знань та можливостей для того, щоб виробляти конкурентний національний продукт
07.10.2016 | 15:08
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

В Україні є достатні технології, знання, досвід та можливості для того, щоб виробляти конкурентний національний продукт. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман після відкриття ТОВ "Білоцерківський завод препаративних форм" у п'ятницю.

"В Україні є технології, знання і досвід, можливості для того, щоб виробляти конкурентний продукт. Для нас як для Уряду сьогодні є надважливе завдання – об'єднати зусилля для того, щоби відродити стале зростання національної економіки", - заявив Володимир Гройсман.

Уряд планує створення низки механізмів, що сприятимуть залученню інвестицій, повідомив Прем’єр-міністр.

Так, незабаром відбудеться запуск Офісу супроводження інвестицій, що дасть можливість великому і середньому бізнесу повністю вирішувати поточні питання, що виникають.

Офіс забезпечить систему моніторингу, щоби новостворені підприємства не мали проблем з митницею, податковою службою, поверненням ПДВ, місцевою владою і зловживаннями контролюючих органів.

"Як Прем’єр-міністр я буду боротися за кожне робоче місце і за кожну гривню, євро, долар, які будуть інвестовані в українську економіку", - підкреслив він.

Також буде створено Національний комітет відродження промисловості, через який Уряд у тому числі буде координувати національне законодавство, відроджувати кооперацію української промисловості. Це дозволить виробляти більше якісного українського продукту, зазначив Володимир Гройсман.

"Дуже важливо, щоби кожен, хто вкладає кошти в національну економіку, був успішний. Нам дуже важливо, щоби ваша інвестиція повернулася сторицею, щоб ви реінвестували в розвиток власного виробництва інших підприємств - це робочі місця, це сплата в бюджет, це наша конкурентоздатність", - заявив Голова Уряду.

Також Уряд підтримує ініціативу створення індустріальних парків в Україні та визнання міжнародного арбітражу. Прем’єр-міністр висловив сподівання, що Парламент остаточно ухвалить відповідні рішення, "таким чином, щоб в кожному місті, в кожній області будуть створені спеціальні індустріальні парки, які отримають преференції від держави ".

"Це дасть можливість створювати національний продукт і пришвидшено розвивати національну економіку, - зазначив він.

Прем’єр-міністр висловив переконання – "45-мільйонна країна, що має такі можливості, має бути економічно сильною і незалежною, самодостатньою, соціально справедливою".

"Маємо об'єднуватися заради того, щоб Україна розвивалася, заради того, щоби ми врешті-решт реалізували те, на що маємо повноцінне право - право на успіх", - зазначив він.

 

версія для друку