українська російська англійська
Уряд створить робочу групу для напрацювання рішень щодо відродження лісового фонду України
07.10.2016 | 15:56
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює створення робочої групи спільно із експертним середовищем для напрацювання рішень щодо відродження лісового фонду України. Про це він заявив під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України у п'ятницю.

"Я хочу утворити робочу групу, яка напрацює абсолютно усі рішення щодо вирішення проблематики українських лісів, - повідомив Володимир Гройсман. - Ми залучимо кращих експертів, і спільно з Міністерством аграрної політики ми зможемо напрацювати швидко необхідні ті рішення, які зупинять ті варварства, що відбуваються в українському лісі".

У цьому контексті Прем’єр-міністр запропонував народному депутату України, Секретарю Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Остапу Єднаку стати співголовою цієї робочої групи щодо напрацювання рішень, які дозволять навести лад у лісовій галузі. "Якщо ви будете співголовою цієї групи, я думаю, що це буде дуже достатньо інклюзивно, з врахуванням українського Парламенту", - зазначив Голова Уряду

Прем’єр-міністр зауважив, що Уряд працює над пошуком рішень щодо відродження лісового фонду України.

Він  нагадав, що незалежна Комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала кандидата на посаду керівника Державного агентства лісових ресурсів України. "Я не можу давати оцінок роботі комісії. Вважаю, що вони були об'єктивні при розгляді кандидатів, які були визначені. І наше завдання сьогодні - призначити цього керівника", - зазначив Володимир Гройсман.

Разом з тим, Прем’єр-міністр зауважив, що хотів би призначити керівника Державного агентства лісових ресурсів під конкретні завдання. За пропозицією Голови Уряду, після призначення на випробувальний термін протягом трьох місяців, для прикладу, керівник має публічно прозвітувати щодо проведеної роботи, після чого буде прийнято рішення щодо його остаточного призначення.

 

версія для друку