українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Відкриття нових підприємств свідчить про те, що інвестування в Україну відновлюється
07.10.2016 | 16:09
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Відкриття нових підприємств, що створюють продукцію із доданою вартістю, свідчить про те, що інвестування в Україну відновлюється. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман після відкриття ТОВ "Білоцерківський завод препаративних форм" у п'ятницю.

"Завдання Уряду сьогодні полягає у тому, щоби створити умови, щоби такі підприємства щотижня з'являлися в Україні. Насправді сьогодні такі підприємства з'являються в Україні. Це дуже добрий сигнал, що в Україну відновили інвестування", - заявив Володимир Гройсман

Так, Прем’єр-міністр нагадав, що минулого тижня на Львівщині взяв участь у відкритті заводу японської компанії Fujikura.

Голова Уряду зауважив, що новостворений ТОВ "Білоцерківський завод препаративних форм" займатиметься виробництвом засобів для захисту рослин. "Це означає, що додана вартість буде створена в Україні", зауважив він. За його словами, ринок засобів захисту рослин в Україні оцінюється у 6-7 млрд.

У цьому контексті Прем’єр-міністр наголосив, що сировинний тип економіки України має відійти в історію.

Голова Уряду також подякував місцевій владі у сприянні розвитку бізнесу та залученні інвестицій.

Він побажав підприємству успіху, процвітання та "зростання разом з нашою країною".

"Ми зацікавлені усі у тому, щоби кожна гривня, яка інвестована в економіку України, була успішною", - підкреслив Прем’єр-міністр.

У рамках робочої поїздки до Київської області Володимир Гройсман взяв участь у церемонії відкриття ТОВ "Білоцерківський завод препаративних форм" та ознайомився з виробництвом підприємства.

 

версія для друку