українська російська англійська
Голова Уряду: Національний продукт виведе Україну з кризи
07.10.2016 | 16:15
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

В Україні потрібно законодавчо і адміністративно створити такі умови, щоби бізнес не відчував будь-якого тиску з боку держави та контролюючих органів. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з журналістами на відкритті "Білоцерківського заводу препаративних форм".

"Є багато завдань, які потрібно виконати для того, щоб ці інвестиції були більш успішнішими, ніж навіть планувалося. У цьому контексті питання створення якісного бізнес-клімату виходить на перший план. Наше завдання - законодавчо і адміністративно створити нормальні умови, щоби бізнес не відчував будь-якого тиску з боку держави і контролюючих органів", - заявив Володимир Гройсман.

У цьому контексті Прем’єр-міністр зауважив, що ініціатива Уряду щодо зміни Податкового кодексу у частині адміністрування податків дасть можливість бізнесу прогнозовано адмініструвати податки, сплачувати їх і забере будь-які можливості для тиску ДФС та інших структур на бізнес.

"Усі мають розуміти єдине - національний український продукт, робочі місця, заробітна плата - це те, що виведе Україну з кризи. Тому дуже важливо, щоб ми цьому приділяли увагу і створювали інструменти, які забезпечать сталий економічний розвиток", - наголосив  Прем’єр-міністр.

Він повідомив, що серед таких інструментів, запуск роботи яких запланований незабаром Урядом, - Офіс супроводження інвестицій та Національний комітет відродження промисловості. Ці інституції спільно з експортно-кредитним агентством, що сприятиме збільшенню присутності українських виробників на міжнародних ринках, створять можливості для нормального розвитку бізнесу. У той же час держава отримає створення національного продукту з високою доданою вартістю, що забезпечить робочі місця і заробітну плату для українців, та відходитиме від сировинного типу економіки.

 

 

 

версія для друку