українська російська англійська
Україна дякує народу Естонії за підтримку з перших днів агресії проти нашої держави, - Степан Полторак
07.10.2016 | 15:02
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Україна дякує народу Естонії за підтримку з перших днів агресії проти нашої держави. Про це сьогодні, 7 жовтня, наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час спільної з Міністром оборони Республіки Естонія Ханнесом Хансом прес-конференції в Таллінні.

«Попри загострення ситуації у контексті російської військової агресії, Україна продовжує політику мирного врегулювання на Сході нашої країни. Наші дії спрямовані на чітке дотримання вимог Мінських домовленостей, розв’язання проблеми виключно політичним шляхом і в мирний спосіб», – зазначив Міністр оборони України.

«Не дивлячись на досить агресивні дії Росії, ми чітко розуміємо, що миру ми не досягнемо військовим шляхом. Цього ми можемо досягти лише політичним та дипломатичним шляхом. З огляду на це, підтримка усіх країн світу для нас є вкрай важливою. У свою чергу хочу запевнити, що Україна не зійде зі шляху Незалежності й побудови демократії», — підкреслив генерал армії України Степан Полторак.

За його словами, Україна високо цінує ту підтримку та допомогу, яку надає нам Естонія. Це зокрема, допомога у підготовці естонськими інструкторами наших військових, обмін досвідом, а також – реабілітація поранених в АТО українських військовослужбовців у лікувальних закладах Естонії.

«Для нас особливо важлим кроком у співпраці є те, що Естонська сторона завжди підтримує нас на дипломатичному рівні. Зокрема, що стосується санкцій щодо Російської Федерації», – зазначив генерал армії України Степан Полторак.

У свою чергу Міністр оборони Республіки Естонія Ханнес Ханс під час пре-конференції наголосив на тому, що Україна завжди може розраховувати на підтримку Естонії.

«Ми однозначно бачимо Україну в складі нашої дружньої сім’ї європейських країн», — зауважив Міністр оборони Республіки Естонія Ханнес Ханс.

 

версія для друку