українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко з робочою поїздкою відвідав Чернівецьку область
07.10.2016 | 19:24
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

7 жовтня Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко з робочою поїздкою відвідав Чернівецьку область.

В’ячеслав Кириленко зустрівся  зі  студентами вищих навчальних закладів Буковини в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Під час зустрічі Віце-прем’єр-міністр говорив про європейський вектор  України, гібридну війну з Росією,  захист гуманітарного простору, боротьбу з корупцією та реформу освіти. 

Спілкуючись із молоддю, В’ячеслав Кириленко акцентував увагу на історичному значенні  трьох важливих для нашої країни революцій: на Граніті, Помаранчевої та Революції Гідності, відзначив, що рушійною силою у них завжди виступало студентське середовище. Віце-прем’єр-міністр закликав студентів Буковини бути ініціативними та активними патріотами своєї країни.

«Нам потрібно працювати для своєї країни, брати ініціативу на себе. Необхідно розпочати протидію власній збайдужілості», - наголосив В’ячеслав Кириленко.

Під час свого виступу Віце-прем’єр-міністр також торкнувся питання боротьби з корупцією. Наголосив, що для подолання корупції створення одних лише антикорупційних органів замало, потрібна активна позиція громадян.

«Ми повинні підживлювати новими громадськими та народним силами боротьбу з корупцією і уникати «споглядальної позиції», - зазначив  Віце-прем’єр-міністр, звертаючись до молоді.

Також В’ячеслав Кириленко розповів студентам про останні кроки, які робить держава та  Уряд  для зміцнення гуманітарної безпеки.  Поінформував про ухвалений Верховною Радою закон, який збільшить кількість україномовних пісень в ефірі FM-станцій і запрацює вже  з листопада. Також повідомив, що урядовий законопроект щодо захисту українського книжкового ринку від продукції  антиукраїнського змісту одноголосно  схвалений профільним Комітетом Верховної Ради і невдовзі буде розглянутий парламентом. 

В ході робочої поїздки за участі Віце-прем’єр-міністра в Чернівецькій ОДА відбулася нарада, на якій обговорювалися питання готовності підприємств житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період, нарахування субсидій,  фінансування опорних шкіл області.

 

версія для друку