українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем юриста
08.10.2016 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні колеги!

 

Вітаю з професійним святом – Днем юриста!

Сьогодні вся країна вшановує працівників юридичної сфери, від якої залежить конституційний лад, правопорядок, суспільна безпека, правова культура, а головне – захист прав і свобод наших громадян, гарантованих Основним Законом України. Представники юридичної науки та практики є взірцем політико-правового та інтелектуального потенціалу нашої країни, який вони примножують на різних ділянках роботи, – в законотворчій діяльності, адвокатурі, нотаріаті, управлінні юстиції, прокуратурі, суді.

Один із ключових запитів сучасного українського суспільства – становлення правової, справедливої, демократичної держави, в якій буква закону буде непорушна та обов’язкова для всіх. Запуск структурних реформ, які запроваджує Уряд України, неможливий без реформи правоохоронної системи та судочинства, без масового наступу на корупцію. Від українських юристів, від їх людяності, порядності, почуття обов’язку та патріотизму залежить, наскільки ці процеси будуть стрімкими і незворотними. Адже у філософському сенсі, юристи є тим недремним оком, що бачить реальний стан справ у країні.

Шановні колеги! Попереду на усіх нас чекає багато роботи і разом ми здатні залишити майбутнім поколінням реалізовану, успішну, правову державу, де кожен громадянин почуватиметься захищеним законом.

У день професійного свята бажаю українським юристам професійного зростання, міцного здоров’я, добробуту, злагоди, миру! Нехай людська вдячність і пошана завжди супроводжує всі Ваші старання на благо українського суспільства та держави.

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                                             Володимир ГРОЙСМАН

 

 

версія для друку