українська російська англійська
Держфінінспекція в Чернігівській області за дев'ять місяців 2016 року забезпечила відшкодування втрат на 16,5 млн грн
10.10.2016 | 09:39
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня – вересня 2016 року фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 16,5 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів та за результатами участі працівників інспекції у перевірках, які проводили правоохоронні органи, розпочато 19 досудових розслідувань, вручено 3 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ і організацій прийняли 60 управлінських рішень.

Позитивного економічного ефекту на суму більш як 3 млн грн вдалося досягти від впровадження керівниками установ та підприємств пропозицій, які надала інспекція за результатами проведених державних фінансових аудитів.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 9 млн грн.

 

версія для друку