українська російська англійська
Віктор Муженко перебуває з візитом у Командуванні підготовки 7-ї Армії США, що у ФРН
10.10.2016 | 14:22
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Вчора, 9 жовтня, розпочався дводенний візит делегації Збройних Сил України, яку очолює начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал армії України Віктор Муженко до Командування підготовки 7-ї Армії США, що розташовується у ФРН.

Захід відбувається на запрошення Командування збройних сил США в Європі. Метою візиту є огляд інфраструктури та вивчення можливостей навчальних центрів збройних сил США в містах Графенвер та Хохенфельс.

Окрім цього, відбудуться переговори голови української військової делегації з командувачем Сухопутних військ збройних сил США в Європі генерал-лейтенантом Беном Ходжесом та командувачем Командування підготовки 7-ї Армії США бригадним генералом Ентоні Агуто. Зокрема, сторони обговорять можливості розширення взаємовигідної співпраці в галузі практичного застосування новітніх методик підготовки військ.

Програмою візиту також передбачено спостереження за багатонаціональними навчаннями “Allied Spirit V” (“Союзницький дух V”), в якому беруть участь представники 15 країн-членів НАТО.

 

версія для друку