українська російська англійська
У Запорізькій області у електронному форматі доступна інформація про всі зареєстровані земельні ділянки
10.10.2016 | 16:24
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Запорізькі землевпорядники завершили відкриття поземельних книг у електронному форматі. Державні кадастрові реєстратори оцифрували 488 606 поземельних книг, що становить 100% від зареєстрованих у регіоні земельних ділянок. Таким чином, в регіоні завершилося формування повної електронної бази даних про земельні ділянки Запорізької області.

За час проведення цієї роботи найбільше поземельних книг оцифрували у Запорізькому (близько 40 000), Мелітопольському (близько 33 000), Приазовському (близько 30 000) районах, а також в містах Запоріжжі (майже 29 000), Бердянську (близько 16 000), Мелітополі (близько 10 000).

Переведення поземельних книг у електронний формат – одне з ключових завдань у сфері земельних відносин. Під час здійснення цієї операції проводиться аналіз повноти та достовірності відомостей про земельні ділянки, що переносяться з державного реєстру земель та інших кадастрів до бази Державного земельного кадастру. Публічні дані про земельні ділянки надають доступ до реєстру власників земель та пришвидшують процес надання адміністративних послуг в онлайн-режимі.

Довідково

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про Державний земельний кадастр» поземельна книга – це документ Державного земельного кадастру, що містить відомості про земельну ділянку: кадастровий номер; площу; місцезнаходження; склад угідь; цільове призначення (категорія земель, вид використання земельної ділянки в межах певної категорії земель); нормативну грошову оцінку; інформацію про власників (користувачів) земельної ділянки відповідно до даних про зареєстровані речові права у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно; дані про бонітування ґрунтів тощо.

 

версія для друку