українська російська англійська
У Києві відбувався МЗС Open Air 2016, присвячений українським ветеранам
10.10.2016 | 17:15
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

7 жовтня на подвір’ї Міністерства закордонних справ України відбувся традиційний захід просто неба - МЗС Open Air 2016, присвячений українським ветеранам. Документальний перформанс «Я Ветеран» - це 10 історій українських ветеранів з перших вуст на сцені у супроводі Оркестру почесної варти Окремого полку Президента України.

Гості заходу, серед яких представники дипломатичних місій в Україні, іноземних культурних інститутів в Україні, ветерани та їх сім’ї, політики, активісти громадських організацій та проектів, задіяних в реабілітації та психосоціальній адаптації ветеранів стали учасниками експериментального дослідження, покликаного виявити і зрозуміти образ сучасного ветерана в Україні.

«Сенс нашої країни в людях. В таких, яких ми сьогодні побачили тут. Без них сьогодні неможливо уявити ні життя, ні держави, ні нас самих», - зазначив Міністр закордонних справ Павло Клімкін після перегляду перформансу.

Партнери заходу громадська організація «Побратими», куратор соціального мультимедійного проекту ТСН та журналу VIVA «Переможці» Соломія Вітвіцька та команда StratcomUA презентували ініціативи з реабілітації та психосоціальної адаптації ветеранів в Україні.

Міністерство закордонних справ висловлює щиру подяку учасникам перформансу ветеранам Павлу Тихонівському, Олександру Матяшу, Олександру Швецову, Андрію Козінчуку, Вадимові Свириденку, Анастасії Шевченко, Миколі Змієвському, Павлові та Ніні Мамонтовим, Ігореві Холодилу, Артему Хорунжому.

Дякуємо за співпрацю над проектом громадській організації «Побратими» та авторці ідеї проекту Івоні Костині, команді соціального мультимедійного проекту ТСН та журналу VIVA «Переможці», креативній команді у складі Наталі Ворожбит, Дар’ї Кольцової, Єфима Байтлера, Костянтина Кляцкіна, Оркестру почесної варти окремого полку Президента України та Міністерству оборони.

Окрема подяка постійним партнерам МЗС: Zinteco, StratcomUA, Ощадбанк.

Пряма трансляція заходу здійснювалася на веб- та фейсбук-сторінки МЗС, тож кожен в Україні та за кордоном мав можливість побачити документальний перформанс «Я Ветеран» наживо та в записі. Для іноземної аудиторії були забезпечені субтитри англійською мовою. За посиланням в мережі доступний запис документального перформансу http://mfa.gov.ua/ua/press-center/news/51474-nazhivo-mzsopenair2016--dokumentalynij-performans-ja-veteran

МЗС Open Air 2016 продовжив традицію щорічних заходів просто неба під стінами Міністерства. Цей формат є однією з активностей Міністерства закордонних справ України у сфері публічної дипломатії та черговим кроком у розвитку Міністерства не лише як політичного, а й культурного простору, відкритого до співпраці з митцями, мистецькими інституціями та діалогу з громадськістю.

 

версія для друку