українська російська англійська
Міністерство фінансів вітає успішне викриття Міжвідомчим цільовим центром махінацій з тютюновими виробами
10.10.2016 | 18:51
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

Cпівробітники Міжвідомчого цільового центру (МЦЦ) при Міністерстві фінансів спільно з податковою поліцією розкрили серйозну схему щодо виведення тютюнових виробів в тіньовий обіг. Метою цієї схеми було реалізувати незаконно великі партії цигарок в країнах Європейського Союзу. Співробітники МЦЦ для боротьби з корупцією на митниці виявили близько 450 тисяч пачок цигарок на суму 7,5 млн грн.

Міністерство фінансів вітає такі успішні результати однієї з перших масштабних операцій Міжвідомчого цільового центру, який на початку вересня розпочав активну діяльність та запустив у роботу мобільні групи для боротьби з порушеннями на митниці.

«Задоволений першими результатами Центру, який запрацював фактично місяць тому. Зараз дуже важливо не зупинятися, а рухатися вперед. Впевнений, що таких випадків є досить багато. І наше завдання – боротися з контрабандою, виявляти якомога більше таких схем, таким чином викорінювати корупцію», - зазначив з цього приводу Міністр фінансів Олександр Данилюк.

 

Довідково

 

Міжвідомчий цільовий центр (МЦЦ) займається постійною координацією дій спільних мобільних груп з попередження та виявлення порушень законодавства з питань державної митної справи.

До складу Центру входять представники Державної фіскальної служби, Державної прикордонної служби та Національної поліції.

Аналітична група у складі Центру проводить аналітично-пошукову роботу з метою виявлення ризикових операцій у зоні діяльності митниць та передає інформацію до МЦЦ.

Мобільні групи діють у цілодобовому режимі по всій території України та виїжджають по орієнтуванням, наданим аналітичними групами, для оперативного реагування на правопорушення.

Мета створення Таргетинг-центру та мобільних груп - попереджати корупційні прояви (як митними органами, так і бізнесом), сприяти боротьбі з контрабандою, а також підвищити прозорість і ефективність митного та інших видів контролю.

 

 

 

версія для друку