українська російська англійська
Держприкордонслужба: Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
11.10.2016 | 09:13
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Минулої доби в усіх контрольних пунктах в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в зоні проведення АТО, пасажиро-транспортний потік залишався інтенсивним.

Загалом КПВВ перетнуло 26 тисяч осіб та 4,3 тисячі транспортних засобів. Найбільший рух спостерігався в контрольних пунктах «Зайцеве» та «Мар’їнка», де оформлено 6295 та 6190 осіб відповідно.

Сьогодні вранці у КПВВ перебувало транспортних засобів на в’їзд та виїзд:

«Зайцеве» – 10/100;

«Мар’їнка» – 170/140;

«Новотроїцьке» – 30/15;

«Гнутове» – 25/30.

Також в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Мар’їнка» та «Гнутове» прикордонники Краматорського та Донецького загонів спільно з працівниками фіскальної служби виявили 2 автомобілі, якими до неконтрольованої території перевозили одяг та сантехніку на загальну суму більше 36 тисяч гривень з порушенням правил переміщення вантажів.

Крім того, протягом доби в КПВВ «Зайцеве», «Новотроїцьке» та «Мар’їнка» співробітниками Краматорського та Донецького загонів зафіксовано 3 випадки, коли громадяни України намагалися «вирішити» питання про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду. Загалом наші співвітчизники пропонували майже 500 гривень. На свої пропозиції вони отримали категоричні відмови, після чого були передані співробітникам Національної поліції в Донецькій області.

Через «Зайцеве» на виїзд до неконтрольованої території прослідували 2 вантажні транспортні засоби з гуманітарним вантажем. Автівки перевозили для жителів Донецька дитяче харчування загальною вагою 4,2 тонни.

 

версія для друку