українська російська англійська
За січень - вересень 2016 року Держфінінспекція в Сумській області забезпечила відшкодування втрат на 10,3 млн грн
11.10.2016 | 09:36
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Держфінінспекції в Сумській області протягом січня – вересня 2016 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 10,3 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 204 управлінські рішення.

За матеріалами інспекції правоохоронні органи розпочали 10  досудових розслідувань, а також вручили 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 16 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу, а саме зупинення операцій з бюджетними коштами, у 6 – призупинення бюджетних асигнувань, 2 розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні призначення.

За порушення фінансової дисципліни 96 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 115 – до дисциплінарної та матеріальної, 6 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 3,4 млн грн.

 

версія для друку