українська російська англійська
Ми вдячні Польщі за підтримку України у прагненні до демократичного європейського майбутнього, – Степан Полторак
11.10.2016 | 11:36
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч із керівником Бюро національної безпеки Республіки Польща Павелом Кшиштофом Солохом.

Міністр оборони України висловив вдячність Уряду Республіки Польща за підтримку України у прагненні до демократичного європейського майбутнього.

Також він відзначив важливість тієї підтримки, яку надає Польща на усіх рівнях.

«У складних безпекових умовах було прийнято рішення про створення спільної литовсько-польсько-української бригади, - зазначив Степан Полторак, – це ще одне підтвердження підтримки України з боку справжніх друзів та партнерів. Розуміючи один одного та співпрацюючи, я переконаний, ми зможемо протистояти загрозам, що виникають».

Також Міністр оборони України наголосив, що наразі відбувається успішна співпраця в усіх можливих сферах та запропонував поглибити співпрацю у військово-медичній сфері.

У свою чергу Павел Кшиштоф Солох запевнив, що підтримка України була й залишається важливим питанням для Польщі.

«Приємно, що польсько-українські стосунки стають ширшими та міцнішими, яскравим підтвердженням тому є часті зустрічі як міністрів, так і на рівні глав держав», - відзначив він.

У ході зустрічі сторони домовилися про перегляд та актуалізацію документів, що регулюють співпрацю між двома країнами, аби вони відповідали умовам сьогодення.

 

версія для друку