українська російська англійська
Земля для учасників АТО: в Одеській області бійці отримають більше 3165 гектарів землі
11.10.2016 | 11:55
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На Одещині виявили бажання отримати землю 3035 учасників антитерористичної операції та членів їх родин. Саме таку кількість заяв від військових отримали у ГУ Держгеокадастру в Одеській області та органах місцевого самоврядування регіону. На сьогодні учасникам АТО надали 2195 дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення земель загальною площею 3165,83 гектара, з них 1592 на площу 3099,16 га – для ведення особистого селянського господарства та 603 на площу 66,67 га – для ведення садівництва.

Безпосередньо у власність учасники АТО вже отримали 274 земельні ділянки. Їх загальна площа становить 322,81 гектара. Зокрема, військові отримали у власність 161 ділянку (312,04 га) для ведення особистого селянського господарства та 113 ділянок (10,77 га) – для садівництва.

«Для забезпечення потреб військовослужбовців Головне управління постійно проводить роботу щодо визначення нових земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для передачі їх учасникам антитерористичної операції у власність, – відзначив Сергій Вербовщук, заступник начальника Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. – Побачити зображення місця розташування земельних ділянок у графічному вигляді можна на офіційному сайті Головного управління».

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

 

версія для друку