українська російська англійська
МІП: В Україні прийнято Концепцію просування інтересів держави у світі
11.10.2016 | 12:17
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 11 жовтня 2016 року, під час засідання Кабінету Міністрів України члени Уряду одноголосно підтримали Концепцію популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі, розроблену Міністерством інформаційної політики України.

Під час презентації документу заступник Міністра інформаційної політики Артем Біденко сказав: “Знання різних людей в різних країнах про нашу державу різняться - від незнання до захоплення, від негативу до позитиву”.

Заступник Міністра додав, що останні два роки засвідчили: рівень медійної уваги до України значно зріс. Зараз ключовий момент для нас – системна комунікація. Документом визначено, що ефективне просування інтересів України можливе за умови системного підходу, з урахуванням багатьох факторів. Зокрема, для досягнення результату потрібно поєднати зусилля багатьох організацій, органів влади, НУО, лідерів думок, де кожен виконує свою роль.

Зауважимо, що документ пройшов обговорення експертами: громадської, експертної, студентської рад, а також ключовими організаціями української діаспори та регіональне експертне обговорення в комунікаційному центрі Уряду.

Крім того, Концепція пройшла публічне обговорення на офіційному веб-сайті та погодження з іншими міністерствами. Подальші кроки – розробка заходів щодо реалізації Концепції, створення міжвідомчих комісій за напрямами, проведення відкритих конкурсів щодо елементів брендингу, тощо.

Нагадаємо, що проект акта розроблено Міністерством інформаційної політики України на виконання положень Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020», схваленої Указом Президента України від 12 січня 2015 р. № 5/2015, та пункту 1 частини 10 розділу VI Плану пріоритетних дій Уряду на 2016 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 травня 2016 р. № 418-р.

 

версія для друку