українська російська англійська
Група офіцерів Литовсько-Польсько-Української бригади переймає досвід SEEBRIG
11.10.2016 | 12:33
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Група офіцерів Литовсько-Польсько-Української бригади з офіційним візитом відвідала штаб бригади Південно-Східної Європи (South-Eastern Europe Brigade) SEEBRIG, розташованої в Греції, з метою поглиблення контактів та визначення пріоритетних напрямків співпраці.

«Ми високо оцінюємо знання і досвід бригади Південно-Східної Європи, накопичений за роки виконання операцій і організації повсякденного життя, і вдячні за готовність поділитися здобутками з нами», - заявив підполковник Елігіус Сенуліс, начальник штабу ЛИТПОЛУКРБРИГ.

Варто зазначити, що Литовсько-Польсько-Українська бригада має подібне із SEEBRIG компонування, до складу якої входять підрозділи країн-членів НАТО, та держави поза членством в Північноатлантичному союзі. Бригада Південно-Східної Європи створена за участі Румунії, Македонії, Греції, Туреччини, Албанії, Італії та Болгарії. SEEBRIG зорієнтовує свою діяльність на виконання завдань в рамках операцій з підтримки миру, надання гуманітарної допомоги та ліквідації наслідків стихійних лих. Представники ЛИТПОЛУКРБРИГ отримали необхідну організаційну інформацію та обговорити деякі спільні із SEEBRIG заходи.

«Налагодження діяльності багатонаціональної військової частини є складним завданням, що вимагає років розробок процедур і коригування. На шляху до набуття оперативних спроможностей ми бачимо деякі наші слабкі сторони і переймаємо досвід SEEBRIG у подоланні їх», – додав підполковник Андрій Кіхтан, заступник начальника штабу ЛИТПОЛУКРБРИГ.

Крім того, цьогоріч заплановано інтеграцію офіцерів управління Литовсько-Польсько-Української бригади в навчання бригади Південно-Східної Європи “Seven Stars – 16”, що відбудуться у листопаді 2016 року. А отримана документація може стати в нагоді ЛИТПОЛУКРБРИГ під час цьогорічного сертифікаційного навчання “Common Challenge – 16”.

 

версія для друку