українська російська англійська
Геннадій Зубко: Для відновлення васильківської школи Уряд виділить кошти з резервного фонду
11.10.2016 | 14:33
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Наразі у Васильківській загальноосвітній школі I-III ступенів № 6, де сьогодні обвалилась капітальна стіна, працюють аварійні служби та робоча група, яка здійснює експертизу та з’ясовує остаточні причини надзвичайної ситуації. Вони перевіряють стан дощової каналізації, фундаменту, основних конструкцій будівлі, - повідомив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального  розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко за результатами обстеження місця події.

«Постраждалих під час надзвичайної ситуації немає. Вчасно зорієнтувались керівництво школи, вчительський персонал, які завдячуючи оперативній роботі ДСНС вчасно евакували дітей. Ймовірною причиною обвалу могла стати дощова каналізація, яка внаслідок триденних дощів могла призвести до руйнування. Наразі робоча інспекція встановлює остаточні причини аварії, вивчає можливість відновлення аварійної частини будівлі та терміни, а також план і кошторисну вартість  цих робіт. Уряд прийме рішення щодо виділення необхідних коштів із резервного фонду», - зазначив Геннадій Зубко.

Він повідомив, що при Київській ОДА працює оперативний штаб, який збирає інформацію від всіх задіяних служб,  визначено першочергові кроки щодо відновлення життєзабезпечення інших будівель на території школи, з огляду на її аварійне відключення від комунікацій. «До настання холодів важливо відновити контур опалення, аби забезпечити тепло в інших будівлях школи. Також обласній ОДА доручено впродовж трьох днів відновити для  659 учнів школи  навчальний процес в інших навчальних закладах Василькова та Васильківського району, в тому числі забезпечити транспортом для підвозу», - зазначив Геннадій Зубко. Він поінформував, що найближчим часом буде організовано спеціальні навчання у загальноосвітніх школах  щодо здійснення евакуації при настанні  надзвичайних ситуацій.

 

версія для друку