українська російська англійська
Для дітей бійців АТО організували відпочинок за кордоном
11.10.2016 | 15:45
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

11 жовтня 2016 року на Батьківщину успішно повернулася група із 20 юних українців, які перебували на оздоровленні та відпочинку протягом 10 днів у Сполученому Королівстві  Великої  Британії та Північної Ірландії.

Завдяки проведеній роботі департаменту оздоровлення та санаторно-курортного лікування Мінсоцполітики спільно з Консульством України в Единбурзі 20 дітей отримали можливість відпочити та оздоровитись у мальовничій Шотландії.

До складу групи увійшли діти віком від 10 до 16 років з різних областей України (Вінницька, Житомирська, Полтавська, Тернопільська, Черкаська, Кіровоградська, Чернігівська та Дніпропетровська) із сімей, де один з батьків загинув або був важко поранений під час проведення АТО.

Маленькі українці відвідали безліч найцікавіших історичних та культурних пам’яток Единбургу, замки та фортеці, охоплені духом старовини, поринули у вир різнобарвних традицій Шотландії та навідались до місцевих зоопарку та океанаріуму.

Користуючись нагодою, висловлюємо слова вдячності усім, хто долучився до реалізації цього проекту. Маємо надію, що розпочата традиція робити доброчинні справи і в подальшому сприятиме захисту та вихованню підростаючого українського покоління – майбутнього нашої держави.

 

версія для друку