українська російська англійська
У зв’язку з аварією будівлі, дітям, які навчаються у середній школі № 6 Василькова, оголошено тимчасові канікули. З понеділка школярі навчатимуться у сусідніх школах, - Павло Хобзей
11.10.2016 | 15:47
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

У зв’язку з аварією будівлі, дітям, які навчаються у  середній школі № 6 у м. Васильків, оголошено тимчасові канікули. Вже з понеділка школярі навчатимуться у сусідніх школах. Про це заявив заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей після поїздки до Василькова.

Як повідомлялось раніше на сайті МОН, у результаті інциденту ніхто не постраждав.

“Швидше за все, більшість дітей прийме середня школа № 3  м. Васильків. Можливо, щоб розмістити всіх учнів, а їх 659, частина класів навчатиметься також і в інших сусідніх школах”, - зазначив Павло Хобзей.

Наразі точно назвати причини обвалу складно. Спеціальна комісія, що аналізуватиме інцидент, працюватиме до 15 жовтня.

“Саме за висновками комісії можна буде точно сказати, що спричинило обвал та скільки часу буде потрібно на відновлення будівлі, якщо її взагалі можливо реконструювати”, - додав заступник Міністра освіти і науки України.

Нагадаємо, що об 11:00 заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей виїхав до міста Васильків Київської області, де сьогодні у середній школі № 6 стався обвал капітальної стіни.

11 жовтня у навчальному закладі були присутні 589 дітей та 42 працівники, серед яких педагоги та адміністративно-господарський персонал. Навчальний заклад побудовано у 1965 році за типовим проектом. Це триповерхова цегляна  будівля. У навчальному приміщенні 28 класних кімнат.

Довідково

У 2016 році держава надавала освітню субвенцію для шкіл, яка в тому числі була передбачена на комунальні витрати. Так, субвенцію для м. Васильків у держбюджет 2016 року було перераховано у розмірі 36 млн 947,4 тис. гривень.

 

версія для друку