українська російська англійська
Володимир Гройсман: Децентралізація дає ефективні механізми для прориву в питанні розвитку України
11.10.2016 | 15:51
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Єдина позиція влади дала можливість запроваджувати в останні роки децентралізацію та передати на місця більше повноважень, аніж за усі часи незалежності. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Ради регіонального розвитку під головуванням  Президента України Петра Порошенка у вівторок.

Він зазначив, що за попередні роки "жодного кроку не було зроблено для того, щоби громади, райони, області отримали хоча б 10% можливостей, які вони мають сьогодні". "Насправді це об'єднання нам дало можливість сьогодні сформувати позиції Уряду і Парламенту у підтримці ініціатив, які дали можливість запроваджувати децентралізацію", - зазначив Володимир Гройсман.

"Останній, хто міг би бажати передавати повноваження, – це був Президент, але він погодився - передає, підтримує, навіть очолив передачу повноважень", - зазначив Володимир Гройсман, підкресливши, що в реформі децентралізації "є ефективні механізми, які дадуть нам можливості прориву".

Він наголосив, що багаторічні "болтологія та популістична риторика" загнали країну у складне становище, через що зараз доводиться приймати багато складних рішень за усі роки непрофесійної політики.

 

версія для друку