українська російська англійська
Уряд розраховує на ухвалення Парламентом законопроекту, що виправить так званий "закон Савченко", наступного тижня
11.10.2016 | 15:54
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд розраховує на ухвалення Верховною Радою України законопроекту, що дозволить урегулювати проблему масового звільнення злочинців за так званим "законом Савченко", наступного тижня. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка у вівторок.

"Уряд розробив Закон і вніс його в Парламент. Ми будемо розраховувати, що на наступному тижні його Парламент ухвалить для того, щоб зупинити ці злочинні речі по відношенню до українського народу", - заявив Володимир Гройсман.

Водночас, за його словами, всередині країни треба будувати ефективні механізми, що дозволять наводити порядок на вулицях, запобігати правопорушенням, що несуть загрозу життю і здоров'ю громадян.

Прем’єр-міністр зауважив, що за останнім рішенням Ради національної безпеки і оборони України, Уряд вніс в Парламент рішення щодо змін Державного бюджету, де регулюється питання у тому числі щодо збільшення фінансування карного розшуку, "єдиної структури, що залишилася і має займатися серйозно боротьбою із бандитизмом".

У цьому контексті Голова Уряду закликав мерів, голів адміністрацій: "Давайте віддамо все найбільш належне звичайному оперу, щоб уся нечисть і негідники поверталися туди, звідки вони прийшли", - заявив Володимир Гройсман.

Він нагадав, що сьогодні за так званим "законом Савченко" в Україні звільнено 8,5 тис. злочинців, з них 906 скоїли повторні злочини: 27 вбивств, 12 зґвалтувань, грабежі, розбої.

 

версія для друку