українська російська англійська
Неможливо реформувати Збройні Сили України без реформування оборонно-промислового комплексу,– Степан Полторак на виставці «Зброя та безпека»
11.10.2016 | 16:24
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак взяв участь у відкритті виставки озброєння «Зброя та безпека».

Він оглянув зразки озброєння та техніки, представлені на виставці, та під час спілкування з представниками ЗМІ зазначив: «Я вже неодноразово наголошував, що неможливо реформувати Збройні Сили України без реформування оборонно-промислового комплексу».

«Нам треба виходити із стану розробки до кінцевого стану, коли представлену техніку зможуть отримувати Збройні Сили України. Тут представлені серйозні зразки, але над деякими ще треба працювати, – наголосив Міністр оборони України. – Для нас особливий інтерес викликає усе, що стосується артилерії, засобів зв’язку та бронемашини, техніка для евакуації поранених».

Також генерал армії України Степан Полторак відзначив, що «у порівнянні з минулим роком є серйозні зрушення, у сфері модернізації авіаційної техніки та протиповітряної оборони, модернізації броньованого транспорту».

«Якщо порівняти БТР-4 2014 року і сьогоднішній, – це зовсім інші машини, – сказав Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак. – Усі зауваження від військовослужбовців та спостереження під час випробування у районі АТО були враховані та втіленні в даній техніці».

 

версія для друку