українська російська англійська
Прем'єр-міністр: До влади на місцях єдина вимога щодо підготовки до опалювального сезону - у квартирах має бути тепло
11.10.2016 | 17:09
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав місцеву владу забезпечити прогнозовану роботу щодо модернізації комплексу житлово-комунального господарства та підготовки до прийдешнього опалювального сезону. Про це він заявив під час засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка у вівторок.

"Потрібно, щоб з вашого боку, використовуючи наявні ресурси фінансової децентралізації, ми отримали нормальну, прогнозовану роботу на місцях щодо модернізації усього комплексу житлово-комунального господарства", - заявив Володимир Гройсман, звертаючись до представників місцевої влади.

Голова Уряду наголосив на необхідності підвищення відповідальності підприємств житлово-комунального господарства з точки зору якості надання послуг та модернізації.

У цьому контексті він зауважив, що модернізація житлово-комунального господарства по різних регіонах та містах відбувається по-різному.

Прем’єр-міністр зазначив, що у четвер проведе селекторну нараду щодо підготовки до опалювального сезону.

"Я би хотів почути, що усе абсолютно готово, немає жодних проблем на місцях для того, щоб запустити вчасно опалення і пройти опалювальний сезон. На сьогодні єдина вимога - у квартирах має бути тепло, якщо будуть опади, то ми маємо вчасно посипати вулиці і тротуари, має ритмічно працювати громадський, залізничний транспорт. Я вважаю, що всі, хто є на місцях, вони розуміють, що потрібно робити; єдине питання, щоби у нас не було поза увагою найголовніше - якість життя людей", - наголосив Володимир Гройсман.

 

версія для друку