українська російська англійська
Прийняті Урядом рішення дозволять почати відновлення нормальної роботи системи комунальної теплоенергетики, - Володимир Гройсман
11.10.2016 | 17:13
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд прийняв рішення, що дозволять почати відновлення нормальної роботи системи комунальної теплоенергетики і комунальних підприємств. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка у вівторок.

"Уряд прийняв низку рішень, які значно знімуть ті перешкоди і вирішать проблеми, які були накопичені за останні півтора року: це і реструктуризація боргів перед НАКом [НАК "Нафтогаз України"], питання розблокування поточної діяльності. Після того, як ухвалить Парламент і коли буде підписано Президентом і опублікований цей закон, це дасть можливість нам почати відновлювати нормальну роботу системи комунальної теплоенергетики і комунальних підприємств", - заявив Голова Уряду, коментуючи результати засідання Кабінету Міністрів у вівторок.

Також внесено зміни до Постанов №20 і №217 щодо призначення необхідних субсидій та розщеплення платежів за житлово-комунальні послуги.

"Розщеплення платежів буде відбуватися на більш справедливій основі, коли комунальні підприємства зможуть, отримуючи платежі від населення, з урахуванням розщеплення залишати у себе у тому числі кошти на технічну модернізацію, переозброєння і інші складові, що дасть можливість розблокувати ситуацію", - зазначив Володимир Гройсман.

 

версія для друку