українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася із заступником Міністра промисловості і торгівлі Чеської Республіки Владіміром Бертлом
11.10.2016 | 21:46
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася із заступником Міністра промисловості і торгівлі Чеської Республіки Владіміром Бертлом. Співрозмовники детально обговорили роботу Українсько-Чеської міжурядової комісії з економічної, індустріальної, наукової і технічної кооперації. Засідання комісії відбудеться в першому кварталі 2017 року. Повний перелік і склад робочих груп наразі формується під час діалогу двох країн. Українську сторону очолить Іванна Климпуш-Цинцадзе. Своєю чергою, Владімір Бертл також повідомив про підвищення рівня головування з Чеської сторони.

Віце-прем’єр поінформувала пана Бертла про рішення Уряду створити спеціальний національний комітет промислового розвитку України, що об’єднає урядовців, представників промисловості та науковців. Комітет проаналізує стан розвитку промисловості та запропонує стимулюючі рішення для росту її секторів.

Також сторони обговорили економічну агресію Росії проти України та її наслідки для української економіки. Окремо зупинилися на питаннях того, як держава в контексті цих викликів працює над диверсифікацією ринків збуту.

Владімір Бертл поінформував Віце-прем’єра про те, що Чехія є однією з країн, яка активно підтримує загальну лібералізацію торгівлі, зокрема, активне використання можливостей Зони вільної торгівлі між Європейським Союзом та Україною, а також послідовно підтримує надання “безвізу” українським громадянам.

Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала чеській стороні за надавану допомогу, зокрема, у підтримці реформ, а також гуманітарну допомогу для підтримки внутрішньо-переміщених осіб і лікуванні українських солдатів й активістів Євромайдану, та висловила надію на подальшу співпрацю.

 

версія для друку