українська російська англійська
Юрій Стець: “Концептуальний документ популяризації України в світі наповнюватиме молодь”
12.10.2016 | 10:40
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Про це 11 жовтня зауважив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець під час зустрічі зі Студентською радою при відомстві та студентами Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка на чолі з директором Валерієм Копійкою.

Юрій Стець: “МІП приділятиме неабияку увагу Вашим ініціативам. Ви – наше майбутнє. Міністерство впроваджує важливий документ в світі сьогодні – Концепцію просування інтересів держави в світі, тому Вам є над чим працювати. Ваші таланти, розум та ініціативі повинні лишатися в Україні”.

Міністр додав, що Уряд одноголосно підтримав цей документ – тепер можемо стартувати. "Ви, як студенти Інституту саме міжнародних відносин, повинні всіма силами долучитися до популяризації України, це те, чому вчитесь”, - звернувся Міністр до молоді.

В ході дискусії, від молоді було прийнято до уваги ініціативи, які МІП невдовзі впровадить у своїх проектах та дасть можливість самим студентам їх реалізувати.

Директор Інституту відмітив відкритість МІП та подякував за змогу студентам доторкнутися до інформаційної політики держави.

Валерій Копійка: “Якби це Міністерство було б 25 років тому, не було б війни сьогодні”. Він продовжив, що, так само, якби українці в державі вчилися за єдиними посібниками з історії України -  не було б стільки жертв.

За результатами зустрічі, сторонами підписано меморандум про співпрацю, в якому зокрема  визначено, що одним з напрямів співпраці між МІП та ІМВ буде залучення зарубіжних академічних установ та міжнародних освітніх організацій, що є партнерами Інституту, до популяризації України, її культури, історії, наукових та освітніх досягнень.

Нагадаємо, що навесні цього року при Міністерстві інформаційної політики України створено дорадчий орган – Студентську раду. До її складу увійшли студенти, що пройшли практику у відомстві з відзнакою, зокрема Інституту міжнародних відносин. МІП відкрите до співпраці з студентством всіх ВНЗ України.

Зауважимо, що над Концепцією популяризації України в світі, працювала і Студентська рада при МІП, пропозиції якої було враховано.

 

версія для друку