українська російська англійська
У рамках Урядово-громадської ініціативи "Разом проти корупції" відбулися тренінги "Визначення корупційних ризиків у державній політиці"
12.10.2016 | 11:14
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У рамках Урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» розроблено спільно з громадськістю та експертами у відповідних галузях заходи  щодо запобігання корупції в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади. Це дозволить створити ефективні механізми запобігання корупції, зменшити вплив корупціогенних ризиків на діяльність міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, посилити громадський контроль за їх діяльністю.

З метою підвищення професійного рівня фахівців, які будуть долучені до реалізації відповідних антикорупційних заходів, 8-9 жовтня проведені тренінги «Визначення корупційних ризиків у державній політиці», в яких взяли участь 63 учасники. Тренінги пройшли 22 представники міністерств, 5 членів Національного агентства з питань запобігання корупції та 36 експертів.

Під час тренінгів розглянуто принципи розробки та аналізу заходів антикорупційної  політики,  особливості рішень у державній політиці, питання  балансування інтересів суспільних груп, характеристики корупційного ризику, проаналізовано розмежування ознак корупційного ризику та його природи тощо. Особливий акцент зроблено на плануванні заходів політики, спрямованих на усунення корупційного ризику.

 

 

версія для друку