українська російська англійська
Володимир Гройсман: Завдання Уряду - підтримувати залучення інвестицій в країну та робити їх успішними
12.10.2016 | 11:25
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд поставив собі за завдання підтримувати залучення інвестицій в країну та робити їх успішними, що стимулюватиме створення робочих місць та якісного конкурентного національного продукту. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із журналістами після введення в експлуатацію установки пиловугільного вдування доменної печі №9 ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” у м. Кривий Ріг.

"Наше завдання сьогодні - підтримувати залучення інвестицій в країну, робити ці інвестиції успішними. Ці інвестиції будуть приносити українцям робочі місця і якісний конкурентний продукт", - заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр зазначив, що заміщення газу вугільним пилом у процесі виробництва, що впроваджується на підприємстві, дає можливості зекономити щороку більше 100 млн куб. м природного газу, що імпортується. Така технологія відповідає стратегії держави щодо досягнення повної енергонезалежності, наголосив він.

"Це абсолютно нормальний шлях щодо енергонезалежності, модернізації, підвищення конкурентоздатності", - зазначив Володимир Гройсман.

Керівництво ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” з 2015 р. по 2020 р. планує інвестувати в національну економіку 1,5 млрд доларів, повідомив Голова Уряду. Нові інвестиції, направлені на це підприємство, будуть спрямовані на технічне переозброєння, вирішення екологічних проблем. Це означає, що конкуренція України на ринку буде достатньо вагомою, а люди отримають стабільні робочі місця, зазначив він.

Також підприємство планує протягом найближчих років зменшити споживання на 80% імпортованого природного газу, зазначив Прем’єр-міністр.

"Це все повністю відповідає нашій стратегії, і, вважаю, що ми маємо підтримувати цей рух і робити все для того, щоб кожна інвестиція була успішною. Буде успішною інвестиція – будуть освоюватися нові ринки, люди будуть мати робочі місця, будуть отримувати заробітну плату", - зазначив Голова Уряду.

У рамках робочої поїздки до Дніпропетровської та Запорізької областей у середу Володимир Гройсман взяв участь у введенні в експлуатацію установки пиловугільного вдування палива та ознайомився з роботою доменної печі №9 ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”.

 

версія для друку