українська російська англійська
Володимир Гройсман: Влада має створити сприятливий клімат та гарантувати якісний державний сервіс під час інвестування
12.10.2016 | 15:42
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Влада будь-якого рівня покликана на те, щоби створити якісний інвестиційний клімат і державний сервіс під час інвестування. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на Міжнародному форумі з питань інтеграції та кооперації InCo Forum у м. Запоріжжя.

"Інвестиційний клімат має бути таким, який дає можливість зручно, доступно, якісно і гарантовано інвестувати. І ми з вами як держава маємо бути зацікавлені у тому, що той, хто інвестує хоча б один долар в економіку нашої країни, був успішним. Ми з вами покликані на те, щоби створити якісний інвестиційний клімат і гарантувати якісний державний сервіс під час інвестування", - заявив Володимир Гройсман.

Голова Уряду наголосив, що влада будь-якого рівня має надавати сервіс та усувати будь-які перешкоди на шляху інвестування в Україну. "Нам потрібна чітка увага до проблем тих, хто інвестує в Україну", - зазначив він.

У цьому контексті Голова Уряду підкреслив важливість дій місцевої влади у напрямку забезпечення умов, щоб ті, хто інвестують, не мали проблем та приводили партнерів, які будуть виробляти продукцію і створювати додану вартість в Україні.

"Ті повноваження, які ми передали в рамках децентралізації, ви маєте використовувати для того, щоб носити бізнес на руках", - зазначив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр повідомив, що на наступному засіданні Уряду буде створений Офіс супроводження інвестицій. У співпраці з місцевими органами влади, Урядом та Парламентом Офіс буде працювати над тим, "щоб той, хто хоче увійти і працювати в Україні, зробив це швидко і успішно, щоби ті інвестиції, які у нас є, були недоторкані".

Голова Уряду зазначив, що в Україні не вчасно повертають ПДВ, не вчасно надають дозволи, часто створюють штучно перешкоди для того, щоб "героїчно їх вирішувати". Такий підхід є неприйнятним, наголосив Прем’єр-міністр.

"Той, хто не буде розуміти, навіщо він приходить працювати у владу, буде залишатися поза її межами", - підкреслив він.

"Наше завдання - використовуючи механізми супроводження і підтримки інвестицій, створити умови, за яких кожен, хто інвестує, буде успішним", - зазначив Володимир Гройсман.

 

версія для друку