українська російська англійська
На земельних аукціонах у Полтавській області місцеві громади отримали понад 700 тисяч гривень
12.10.2016 | 16:54
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На земельних аукціонах, організованих ГУ Держгеокадастру у Полтавській області, продали права оренди семи земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Землі розташовані на території Глобинського, Котелевського та Новосанжарського районів.

На території Святилівської сільської ради Глобинського району землевпорядники продали права оренди на чотири земельні ділянки загальною площею 86,24 гектара. За користування землею до місцевого бюджету щорічно надходитиме 252,1 тис. гривень.

Максимально зросла ціна оренди земельної ділянка площею 9,99 гектара. Під час аукціону вартість оренди підвищилася з 19,48 тис. грн до 100,23 тис. гривень. Ціна зросла більше ніж уп’ятеро та сягнула 41%  від нормативної грошової оцінки (при визначеному законом мінімумі 3%).

Права оренди ще на одну ділянку площею 10 га на території Лівенської сільської ради Новосанжарського району реалізували зі ставкою оренди у 20,7% від нормативної грошової оцінки. При заявленій стартовій ціні 23,4 тис. грн вартість оренди зросла до 60,43 тис. гривень.

Ціна оренди земельної ділянки площею 42,62 га, що на території Малокобелячківської сільської ради Новосанжарського району, при заявленій стартовій ціні 87,9 тис. грн зросла до 260,53 тис. грн, що становить 23,72% від нормативної грошової оцінки.

У Ковалевській сільській раді Котелевського району за оренду земельної ділянки площею 21,14 га до бюджету щорічно надходитиме 105,6 тис. грн, або 17,56% від нормативної грошової оцінки.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

 

версія для друку