українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Комісаром ЄС із питань міграції, внутрішніх справ та громадянства Дімітрісом Аврамопулосом
12.10.2016 | 17:18
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Комісаром Європейського Союзу з питань міграції, внутрішніх справ та громадянства Дімітрісом Аврамопулосом.

Ключова увага була приділена питанню подальшого просування на шляху до запровадження безвізового режиму для громадян України.

Під час зустрічі Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила на повному виконанні Україною критеріїв Плану дій з візової лібералізації та відзначила важливість швидкого завершення міжінституційних переговорів і процедур ЄС для якнайшвидшого скасування віз ЄС для українських громадян.

Дімітріс Аврамопулос у свою чергу привітав схвалення профільним комітетом Європарламенту доповіді та проекту законодавчої пропозиції щодо візової лібералізації для України, висловивши повну підтримку запровадженню безвізового режиму для українців уже найближчим часом.

Сторони також обговорили прогрес України в реформуванні судової системи та антикорупційного законодавства з особливим акцентом на функціонування системи електронних декларацій.

 

версія для друку