українська російська англійська
Тернопільщина готова до опалювального сезону, але відстає за темпами обладнання тепловими лічильниками, - Геннадій Зубко
12.10.2016 | 17:34
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Тернопільська область готова до опалювального сезону. Водночас область має активізувати роботу  у напрямку встановлення будинкових теплових лічильників. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час наради з міськими, селищними та сільськими головами ОТГ області  в Шумській ОТГ.

Він повідомив, що до роботи в опалювальний період в області повністю підготовлені житлові будинки,  усі 1264 котельні, замінено 1,66 кілометра теплових мереж, підготовлено до роботи 45 центральних теплових пунктів.

«Водночас, я знаю,  що  станом на жовтень будинковими приладами обліку теплової енергії оснащено лише 9 % будинків. Потрібно працювати в цьому напрямі. Адже ми рухаємось шляхом енергоефективності. І перший крок – це облік енергії, яку ми споживаємо. Ми бачимо за опалювальний період, коли досить висока температура, але теплоносій подається, за нього все одно потрібно сплачувати. Люди мають розуміти, що варто сплачувати за той обсяг енергії, який споживається, а не який їм нараховується», - зазначив Геннадій Зубко.

 

версія для друку