українська російська англійська
Володимир Гройсман закликає розпочинати опалювальний сезон відповідно до погодних умов та зниження температури
13.10.2016 | 10:49
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає місцеві влади розпочати опалювальний сезон відповідно до погодних умов та температурного режиму, а не до нормативних показників початку сезону. Про це Голова Уряду заявив, відкриваючи селекторну нараду під його головуванням з питань готовності до осінньо-зимового періоду 2016-2017 року у четвер.

"Відповідальність кожного голови обласної адміністрації, міста, селища, завдання - розпочати опалювальний сезон відповідно до показників температури, температурного режиму", - наголосив Володимир Гройсман.

Голова Уряду зауважив, що нормативно опалювальний сезон має розпочатися 15 жовтня. Разом з тим, в Україні спостерігається погіршення погодних умов. "Це означає, що не треба чекати, а треба зрозуміти, що людям у своїх оселях, де немає тепла, холодно", - зазначив він.

Уряд вжив усі необхідні заходи для того, щоб кожне теплоенерго було забезпечено усім необхідним для початку опалювального сезону, підкреслив Прем’єр-міністр. Так, Кабінет Міністрів України прийняв зміни до Постанов №20 та 217, що дозволить вирішувати накопичені роками проблеми в теплокомуненергетиці. Також НАК "Нафтогаз України" зобов'язаний виділити ліміти та забезпечити постачання газу.

У цьому контексті Голова Уряду наголосив, що місцеві влади мають подати заявку про готовність укласти договір на постачання газу.

"Тому відповідальність сьогодні на місцях", - зазначив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр також попередив тих, хто хоче "розчинити" борг за спожитий газ: "Ви марно це робите. Ми не дамо це зробити, тому що це державний газ і ви маєте за нього 100% заплатити".

Під час селекторної наради Прем’єр-міністр заслухає інформацію про готовність підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до сталого проходження осінньо-зимового періоду 2016/17 року та стан призначення населенню житлових субсидій.

 

версія для друку